Медицина

найменування та призначення


    Аптечка індивідуальна призначена для запобігання або зменшення уражаючої дії різних видів сучасної зброї, а також для надання першої медичної допомоги при ураженні особового складу. Медикаменти, що є в аптечці, застосовують при пораненнях, опіках, дії ФОР, радіаційних ураженнях і для запобігання інфекційним захворюванням при застосуванні противником біологічної зброї.
   Аптечка носиться військовослужбовцем в нагрудній кишені обмундирування.
   Склад аптечки:
   1. Будаксим - 1-2 шприц-тюбики з червоним ковпачком по 1 мл препарату в кожному.
   2. Резервне місце
   3. Промедол - 1-2 шприц-тюбики з білим (безбарвним) ковпачком по 2 % (1мл) препарату. Застосовують при сильному болю, викликаному переломами, великими ранами, стисканням тканин і опіками, при дії алгогенних отруйних речовин.
   4. Цистамін - в таблетках по 0,2 г, міститься у 2 восьмигранних пеналах рожевого кольору (по 6 табл. в кожному).
   5. Доксицикліну гідрохлорид - у 2 чотиригранних пеналах без забарвлення (у кожному пеналі 2 капсули по 0,1 г препарату). Це антибіотик широкого спектра дії. Застосовують вміст одного пеналу при небезпеці ураження бактеріальними засобами, збудниками інфекційних захворювань, а також при пораненнях і опіках. Вживається за 30 хвилин до входу в бактеріальний осередок. Повторний прийом (вміст другого пеналу) - через 12 годин.
   6. Препарат "П-6" - у пеналі жовтого кольору, 6 табл. Це профілактичний антидот ФОР. Вживається по 2 таблетки за 30 хвилин до входу в хімічний осередок. Повторний прийом - через 12 годин.
   7. Диметкарб - у пеналі із синім циліндричним корпусом по 0,42 г, 6 табл.
Хірургічні тренажери, тренувальний комплект